Поредно заседание на съда за Вальо Топлото

https://blitz.bg/obshtestvo/poredno-zasedanie-na-sada-za-valyo-toploto_news39945.html Blitz.bg

В Софийски градски съд е насрочено заседание по делото за длъжностно присвояване срещу бившия изпълнителен директор на "Топлофикация-София" Валентин Димитров.

Подсъдими за присвояване на близо 6 млн. лв. от дружеството  са и бившия  шеф на дружеството Георги Рогачев, заместникът му Емил Антонов, Лина Абланска и Мая Стоилова - собственик на фирма "Шибър", чрез която според прокуратурата "Топлофикация" е "източвана". /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай