С оркестър и медал за храброст изпратиха загиналия при наводненията граничен полицай Видео

Стотици близки, колеги и приятели на нещастно загиналия граничар Стефан Иванов дойдоха да го изпратя в последния му земен път

https://blitz.bg/obshtestvo/s-orkestar-i-medal-za-hrabrost-izpratiha-zaginaliya-pri-navodneniyata-granichen-policay-video_news1111701.html Blitz.bg

С военни почести и медал за храброст днес Бургас се сбогува с главен боцман Стефан Иванов - една от жертвите на потопа край в.с. Елените. Посмъртно, със заповед на министъра на вътрешните работи, на 57-годишния бургазлия бе връчен почетния знак на МВР трета степен, който бе оставен в ковчега му заедно с него във вечността.

Стотици близки, колеги и приятели на нещастно загиналия граничар Стефан Иванов дойдоха да го изпратя в последния му земен път.

В траурната процесия се включиха още кметът на Бургас Димитър Николов, областният управител Владимир Крумов, зам.-министърът на МВР Тони Тодоров, комисар Антон Златанов - гл.директор на ГД Гранична полиция, началникът на ГПУ-Бургас Лъчезар Момчев и други. 

Процесията бе водена от духовия оркестър на МВР.

(Снимки: Флагман)

Ковчегът беше изнесен от колеги на Иванов. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата