Сандански счупи термометъра - 38,5 градуса

Температурни рекорди няма, София се пържи "само" на 31,5 по Целзий

https://blitz.bg/obshtestvo/sandanski-schupi-termometara-385-gradusa_news215515.html Blitz.bg

Най-високата температура, измерена към 18,00 часа, е 38,5 градуса в Сандански. Това съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология – НИМХ при БАН. Във Видин и Благоевград максималната температурата е била 35 градуса. В Монтана максималната температура е била 35,5 градуса.

В София най-високата температура е била от 31,5 градуса. В Националния институт по метеорология и хидрология – НИМХ при БАН няма регистрирани температурни рекорди. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай