Жителка на софийския квартал "Левски" публикува в социалните мрежи ироничен сигнал за автомобилна аларма, която според нея звучала часове наред без прекъсване. По думите ѝ алармата се включила около 03:00 ч. през нощта и продължила да работи поне до 09:30 ч. сутринта - близо шест часа без прекъсване.
Автомобилът бил паркиран пред блок 15 в новата Г част на квартала. По думите на жената алармата се включила около 03:00 ч. през нощта и продължила да звучи без прекъсване поне до 09:30 ч. сутринта.
В публикацията си тя се обръща директно към собственика на автомобила:
„До собственика на колата, паркирана пред 15-ти блок в „новата“ Г част: Исках само да ви уведомя, че алармата ви е в отлично здраве. Започна смяната си в 03:00 ч. и до момента (9.30 сутринта) работи без прекъсване, без почивка и с впечатляваща отдаденост.
Притеснявам се единствено за батерията. Не знам дали ще издържи още, но духът ѝ определено е железен.

С уважение, съседката, която приключва работа в 23:00 ч. и беше събудена в 03:00 ч., за да стане неволен свидетел на най-дългия концерт на една автомобилна аларма.“
Публикацията завършва с още една закачлива реплика:
„Ако случайно това е нова функция за събуждане на квартала, мисля, че всички вече сме тествали успешно.“
Под публикацията се появява и коментар на друга жителка на квартала: „Въпреки недоспиването, поне ви е останало чувство за хумор! Не знам дали собственикът ще види поста ви, но доколкото знам, по номера го откриват, с някакво приложение.“
