Почина младата жена, която се бореше с онкологично заболяване, и на която близки и приятели. Тъжната новина съобщи семейството на Мая Александрова.
Близките ѝ благодарят на всички, които са опитали заедно с тях да я спасят и са оказали подкрепа и помощ в този труден момент. Те молят да не се изпращат повече средства по сметката на Мая Александрова.
Повече от месец Мая беше в клиника в Турция, където беше подложена на поредна терапия.
Лечението имаше положителни резултати, но бяха необходими още средства, за да продължи. Единствената мечта на 7-годишния ѝ син Яси беше майка му да оздравее и отново да я прегърне.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.