Слави за домакинстото ни на "Евровизия": „Победата има много майки, а загубата е сираче“

В България вече се е провеждала Евровизия през 2015 г. - да, детската Евровизия, но системата е същата

https://blitz.bg/obshtestvo/slavi-za-domakinstoto-ni-na-evroviziya-pobedata-ima-mnogo-mayki-a-zagubata-e-sirache_news1153207.html Blitz.bg

Победата има много майки, а загубата е сираче.

Така Слави Трифонов коментира победата на Дара в Евровизия и последвалата вълна от реакции. 

Ето какво написа той:

Покрай цялата тази шумотевица около победата на Евровизия и огромния брой хора, които се изказват доста неподготвени, искам да припомня нещо. В България вече се е провеждала Евровизия през 2015 г. - да, детската Евровизия, но системата е същата.

Българите казаха думата си кой град да е домакин на "Евровизия"

Собствениците на правата са същите, екипите, които работят, са същите, начинът, по който се реализира събитието, е същият.

Благодарение на прекрасното представяне през 2014 г. на Крисия и нейната песен „Детска планета“, в България се проведе следващата детска Евровизия през 2015 г.

В зала „Арена Армеец“ всичко си беше както трябва и каквото трябва да бъде. Тоест, за реализирането на Евровизия 2027 не може и няма да има никакъв съществен проблем. Първо, защото хората, които осъществяват това начинание, не са българи, а са екипи, които всяка година създават Евровизия и са в състояние да я направят от всяка точка на Европа и света. И второ, защото веднъж вече сме го правили.

"Беше като сън": Дара пред CNN Türk след победата в "Евровизия" – "Никой не вярваше, че България ще спечели"

Видях това със собствените си очи, тъй като ние подготвихме Крисия за 2014 година, ние направихме нейната песен и участвахме и в подготовката, и в реализацията на Евровизия 2015 г. в България.

Фактите са такива, така че не обръщайте внимание на огромната част от хората, които се изказват в момента. Те нито знаят, нито разбират, нито въобще са наясно с това, което говорят. Няма значение дали са политици, или представители на така наречения български шоубизнес.

Нали си спомняте онази велика поговорка: „Победата има много майки, а загубата е сираче.“

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
5 Коментара
otrepka
преди 3 седмици

Тоа буклук не разбра ли вече че го мразиме и че ма защо

Откажи
Шабан
преди 3 седмици

Чиба бе, Шака!

Откажи
САЛКО
преди 3 седмици

ЕЙ ТОЗИ ЧОВЕК НЕ РАЗБРА ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СИ ДАВА МНЕНИЕТО ВЕЧЕ.

Откажи
Alex
преди 3 седмици

Да,бе,Дълъг,това е точно по твоя тертип-изява на една лудост,която сме принуфени да приемем,защото няма накъде!България е под дъното и ще се радваме на Евровизия като диваци на герданчета от стъкло.Учудващо е как така чалга певица/нямам нищо против!/се равни с такива големи спортисти,артисти,да големи-на най-високо ниво!Т.е.ненормалните клатещи глави и начервени устни внасят нови висоти на естрадното изкуство!

Откажи