Поредният протест отново блокира движението на автомобили през площад “Независимост”, видя репортер на БЛИЦ. Около стотина души са се събрали на ларгото пред Министерски съвет и пред Президентството.
Въпреки че са малко, протестиращите вдигат доста шум със свирки и викове. Повечето са в средата на пътното платно, развяват национални знамена или седят на бордюра. В района има както във всички досегашни протести, е засилено в района.
Загражденията около Народното събрание откъм храм-паметник “Св. Александър Невски” са махнати още сутринта. Засега не е ясно дали те отново ще бъдат поставени, ако протестиращите се насочат към парламента. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.