По негови думи туристите са от Япония или Китай.
Снимката събра редица коментари, като доста от потребителите обясняват действията на азиатците доста логично - при тях няма такава практика.
"Аз лично тая цигания с некролозите не съм я срещала другаде....", пише Деница Сотирова.
"Подобна простотия няма никъде.... Да си лепиш роднините по дуварите .... Или тунелите на гарите.... Голяма глупост", добавя Дима Георгиев.
"Нормално къде другаде се прави това?", пита Петър Начев.
"Според мен е крайно време да се спре тази практика с лепенето на некролози!", категоричен е Пламен Пеев.
"Не налитайте на азиатците при тях няма некролози и просто им е интересно, а впрочем това с некролозите го има само у нас и може би някоя друга балканска дива страна и е една абсолютна простотия", казва Борис Александров.
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.