Топ рекордьор: Работи за 30 лева на ден и поиска… нечувано обезщетение, пише rodopi24blogspot.com.
Работил е за 30 лева надник, по 14 часа, без почивен ден. В един момент му казват "Друг ще те замести".
"Опропастиха ми бъдещето", смята родопчанинът и поиска нечувано обезщетение от куп институции.
Сумата е 7-цифрена.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.