Топ рекордьор: Работи за 30 лева на ден и поиска… нечувано обезщетение!

"Опропастиха ми бъдещето", смята родопчанинът и поиска нечувано обезщетение от куп институции

https://blitz.bg/obshtestvo/top-rekordyor-raboti-za-30-leva-na-den-i-poiska-nechuvano-obezshtetenie_news1069791.html Blitz.bg

Топ рекордьор: Работи за 30 лева на ден и поиска… нечувано обезщетение, пише rodopi24blogspot.com.

Работил е за 30 лева надник, по 14 часа, без почивен ден. В един момент му казват "Друг ще те замести".

"Опропастиха ми бъдещето", смята родопчанинът и поиска нечувано обезщетение от куп институции.

Сумата е 7-цифрена.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай