Тръгва нов безплатен седмичник в София

https://blitz.bg/obshtestvo/tragva-nov-bezplaten-sedmichnik-v-sofiya_news40042.html Blitz.bg

Нов безплатен седмичник тръгва в София от днес. Издател на в. „Анонс” е Россел Медия България, джойнт венчър между новосъздадената българска медийна компания и белгийската пресгрупа "Влан".

Россел е една от най-големите белгийски медийни групи със свои представителства в няколко страни: Белгия, Франция и Люксембург. 
"Нашият вестник няма да натоварва със зловещи криминални истории и политически скандали", обещава екипът на вестника. 
Вестникът ще излиза в понеделник. В него ще намират място актуални новини от страната и света, спорт, много идеи за работа, образование, почивка и развлечение.

Идеята е взаимствана от белгийския седмичник „Влан” и безплатния ежедневник „Метро” , които започват да излизат през 1962г. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай