Симпатична малка количка, паркирана на улица в София, изуми столичанин. Кадри, запечатали нестандартното за родните пътища возило, се появиха във фейсбук групата „Забелязано в София”.
„Това не е просто мини. Това е ултра мулти екстра хипер мини. По-малко е и от контейнер за боклук. — в(ъв) Lozenets, Sofia”, пише впечатленият автор на публикацията.
![]()
![]()
Постът му стана повод за куп шеговити коментари.
„Екотойка на колела...”, „Ама пък какъв багажник си има отгоре! Може да си натовариш.. лаптопа”, „Сапунерка”, „Направо кутийка за карфици”, „При удар с комар над 40км/ч няма шанс”, бъзикат се интернет потребители.
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук