Вежди се вихри със Стоичков на юбилея си в Правец

Културният министър черпи на фолкпарти в дискотека, пее му Константин

https://blitz.bg/kultura/vezhdi-se-vihri-sas-stoichkov-na-yubileya-si-v-pravec_news125971.html Blitz.bg

Скъп купон си спретна за ЧРД културният министър Вежди Рашидов. Навръх 60-тия си юбилей той не празнува и обяви, че е в траур заради смъртта на актьора Велко Кънев. Затова събра приятели на парти дни по-късно.

Чалга, маркови пититета, скъпи пури и отбрана компания. В такава обстановка скулптурът посрещна 60-тия си рожден ден.

Частното парти се е провело в пълна секретност на 18 декември във фолк-кръчмата “Най-клуб” в Правец. Дискотеката се намира в луксозния комплекс на Валентин Златев в града. Шефът на “Лукойл” бил част от купона заедно с футболиста Христо Стоичков. Компанията пристигнала в чалга кръчмата малко преди полунощ. Настанили се в отделно ВИП сепаре, по-далеч от останалите простосмъртни посетители.

Специално за настроенитео на елитните гости се погрижил фолкпевецът Константин. Същата вечер коцето имал участие в заведението и изпял няколко песни на рожденика и приятелите му.

“Много весела компания бяха, забавляваха се. И те са хора”, коментира Константин.

След чалга дискотеката министърът на културата нямал никакво желание да се отдаде на почивка в наетата за вечерта стая в хотела. Двамата със Стоичков се запътили към пиано-бара на комплекса на Златев. Там Камата показал певчески и танцувални умения. След като опитали питиетата на бара, двамата с Вежди започнали да пеят естрадните български шлагери, които звучали в заведението.

Стоичков се разкършил при едно от изпълненията. Двамата с културния министър останали последните посетители на заведението, но персоналът не си и помислял да изгони елитните си гости. Двамата се отблагодарили с щедри бакшиши.


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай