Над 250 000 са българките със симптоми на анорексия, съобщи д-р Надежда Стоева, началник на диагностично-консултативния блок в Пета градска болница в София пред столичен вестник.
Още през 2004 година д-р Стоева е написала проект за център за лечение на пациенти с анорексия , но досега все е "удряла" на камък с финансирането му. Ще обсъдим отново проекта и ще видим какво може да направим , обеща д-р Нели Нешева , шеф на дирекция "Здравеопазване" в Столична община. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.