От днес започва поетапното спиране на парното в столицата, съобщиха от "Топлофикация София" ЕАД.
Спирането ще започне от обществените и административни сгради и ще завърши със здравните и с детските заведения.
Абонатите от жилищни сгради, които не искат отоплението им да бъде спряно, могат да подадат заявление, подписано от управителя на етажната собственост. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.