Започва спирането на парното в София

https://blitz.bg/obshtestvo/zapochva-spiraneto-na-parnoto-v-sofiya_news43064.html Blitz.bg

От днес започва поетапното спиране на парното в столицата, съобщиха от "Топлофикация София" ЕАД.

Спирането ще започне от обществените и административни сгради и ще завърши със здравните и с детските заведения.

Абонатите от жилищни сгради, които не искат отоплението им да бъде спряно, могат да подадат заявление, подписано от управителя на етажната собственост. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай