Това става със заповед на министъра на здравеопазването, издадена днес, 23 февруари, съобщиха от пресцентъра на Министерството на здравеопазването.
Броят на пунктовете за ваксинация в страната вече е 352.
Заповед № РД-01-118-23.02.2021 г.-3 by Blitz bg on Scribd
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.