Земетресение с магнитуд 3,2 е регистрирано на територията на България, съобщават от Европейския сеизмологичен център.
Епицентърът на земетресението е 45 км. югоизточно от София в района на Ихтиман.
Земетресението е регистрирано в 6.37 часа тази сутрин.
/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.