Предстои много работа за Свободни Родопи!
Това написа във фейсбук Тодор Батков-младши, по повод изминалите парламентарни избори.

Ето какво написа той:
Благодаря на жителите на община Смолян за огромната подкрепа на изминалите парламентарни избори!
Ние с вас сме трета политическа сила в общината - далеч пред парламентарно представени партии с традиции и структури!
Това е голяма отговорност и ангажимент!
Предстои много работа за Свободни Родопи!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.