"Мислите ми са с всички мои приятели от Хърватия след земетресението тази сутрин. Изразявам своята солидарност към хърватския народ в този тежък момент и надежда за бързо възстановяване на щетите. Най-важното сега е да няма пострадали или загинали хора", написа Борисов на личната си страница във "Фейсбук".
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.