Борисов: Мислите ми са с всички мои приятели от Хърватия

Най-важното сега е да няма пострадали или загинали хора, написа премиерът

https://blitz.bg/politika/borisov-mislite-mi-sa-s-vsichki-moi-priyateli-ot-harvatiya_news734475.html Blitz.bg
Министър-председателят Бойко Борисов изказа съчувствие и подкрепа към Хърватия, след силните земетресения, които разлюляха страната. Припомняме, че трус със сила 5.3 по Рихтер разтърси Загреб, като епицентърът е на 7км от столицата.

"Мислите ми са с всички мои приятели от Хърватия след земетресението тази сутрин. Изразявам своята солидарност към хърватския народ в този тежък момент и надежда за бързо възстановяване на щетите. Най-важното сега е да няма пострадали или загинали хора", написа Борисов на личната си страница във "Фейсбук". 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай