Борисов отправи мили честитки

Премиерът честити празника на всички деца

https://blitz.bg/politika/borisov-otpravi-mili-chestitki_news677083.html Blitz.bg

Днес е 1 юни - Международният ден на детето. Празникът води началото си от Световната конференция по въпросите на детското здраве, състояла се в Женева през 1925 година.

Именно по повод празника на детето премиерът Бойко Борисов отправи пожелания към всички малчугани. Това той направи чрез статус в личния си фейсбук профил.

"Честит празник, деца! Пожелавам Ви щастливо и безгрижно детство", написа министър-председателят, който накрая на статуса си сложи и усмихнато човече.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай