Бойко Борисов събира ръководствата на партията си в Пиринско в Банско, председателите на общинските структури, активисти и депутати са поканени за среща с него.
Лидерът на партия ГЕРБ е пристигнал снощи в Банско и тази вечер привиква лидерите на общинските структури. за затягане на дисциплината в партията и набелязване на спешни мерки, укрепващи структурите, съобщава Struma.com.
Срещата бе планирана много по-рано, но поради отпускарския сезон Борисов я отложи, мястото на сбирката на ГЕРБ се пази в тайна. Но според неофициална информация тя ще бъде тази вечер в известен комплекс край Банско./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.