Четирима депутати подадоха заявление за напускане на парламентарната група на ОДС. Това са Иван Колчаков, Марио Тагарински, Димитър Димитров и Димитър Йорданов.
Групата на ОДС така остава само с 10 представители, което според правилника на парламента е миминалният брой за съществуването й. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.