Делян Добрев вече не е депутат

Решението бе прието почти единодушно, като единствено трима депутати от ГЕРБ гласуваха против, а един се въздържа

https://blitz.bg/politika/delyan-dobrev-veche-ne-e-deputat_news1158800.html Blitz.bg

Парламентът официално прекрати правомощията на Делян Добрев като народен представител. 

Решението бе прието почти единодушно, като единствено трима депутати от ГЕРБ гласуваха против. Един от партията се въздържа.

Самият Добрев не бе в залата по време на гласуването. 

Път на младите

Делян Добрев обяви, че напуска политиката в събота (20 юни), по време на младежко събрания на ГЕРБ в Раковски.

Дългогодишният депутат, министър и председател на Енергийна и Бюджетна комисия в парламента мотивира решението си с това, че е време да даде път на младите.

"Има моменти, в които човек усеща, че е дал всичко от себе си и е време да се оттегли. Този ден за мен е днес.  

Даниел Митов каза истината за напускането на Делян Добрев

Борих се мъжки, отстоявах принципите си до край и се гордея с това.

Вие сте тези, които ми давахте сили! Благодаря ви! Благодаря сърдечно на цялата Армия на Добрев.

Сигурен съм в младото поколение политици! Стискам им палци да постигнат повече от нас!", обяви той.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай