Георг Георгиев: Служебното правителство е тотално изгубено

Растяща безработица, всекидневно влошаване на здравната обстановка, главоломно поскъпване на комуналните услуги, засилен миграционен натиск

https://blitz.bg/politika/georg-georgiev-sluzhebnoto-pravitelstvo-e-totalno-izgubeno_news832932.html Blitz.bg
Капитална неадекватност в управлението на държавата, опосредствана чрез Радев. Служебното правителство е тотално изгубено, а невъзможността на отделните ведомства да координират справянето с кризисните ситуации в редица направления заплашва в страната да се възцари безграничен хаос за неопределено време. Това написа в личния си профил в социалните мрежи  председателят на МГЕРБ Георг Георгиев.

Ето какво още пише той: 

Растяща безработица, всекидневно влошаване на здравната обстановка, главоломно поскъпване на комуналните услуги, засилен миграционен натиск.
Тези, от които се очаква да се справят с проблемите, дишат през шнорхел и се мотаят някъде между безрезервната подкрепа на БСП и ДеБъ, които много искат да се продадат, но още преговарят за цената.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай