Поредно голямо признание за ГЕРБ и Мария Габриел! Днес, по време на изборния конгрес на ЕНП Жени, Мария беше избрана с огромно мнозинство за председател на организацията.
Това съобщиха от партията на Бойко Борисов.
"Поздравления, Мария! ГЕРБ твърдо подкрепя жените, които оформят бъдещето на България и Европа", допълниха хората на бившия премиер.
Габриел бе поздравена и от лидера на Европейската народна партия Манфред Вебер.
"Поздравления, скъпа Мария Габриел! Вие вдъхновявате и ръководите с визия.
Избирането ви за председател на ЕНП-Жени допринася за нашата мисия за правата, овластяването и равенството на жените. ЕНП силно подкрепя жените, които оформят бъдещето на Европа", заяви той във Фейсбук.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!