Откровена лъжа - това написа в личния си фейсбук профил бившият служебен премиер Димитър Главчев.
Думите му се по повод твурдения, че имал рекорден брой съветници като премиер.
"Във връзка със зачестилите напоследък публикации, в които се цитира броят на съветниците в ръководения от мен служебен кабинет, искам да направя следното уточнение - и през двата мандата, от разполагаемите по устройствен правилник 23 бройки, съм работил с назначени в политическия кабинет шестима съветници, началник на кабинета и сътрудник в първия мандат и с петима съветници във втория", написа бившият служебен премиер Димитър Главчев.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.