Ето какво посъветва партиите той:
"Добре де, а нема ли некакъв начин тия от ПП "Пълен Провал", ДеБъ планктонът и неколцината им фенки да плащат вместо нас, ганьовците, данък "евроатлантически ценности"? Ние да си плащаме газта на старата, нормална цена, а те да плащат с 40% повече в името на борбата с Путин и за свободата на Київ и Україна?"
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.