Губернаторът на София предложи на Кирил Петков как да се плаща газа

Предложението на "Булгаргаз" е за поскъпване с 5 на сто

https://blitz.bg/politika/gubernatorat-na-sofiya-predlozhi-na-kiril-petkov-kak-da-se-plashta-gaza_news882976.html Blitz.bg
Бившият председател на Борда на директорите на Двореца на културата и спорта Светослав Трайков направи предложение към ПП Продължаваме промяната и ПП ДБ кой да плати газа във Фейсбук. 

Ето какво посъветва партиите той:

"Добре де, а нема ли некакъв начин тия от ПП "Пълен Провал", ДеБъ планктонът и неколцината им фенки да плащат вместо нас, ганьовците, данък "евроатлантически ценности"? Ние да си плащаме газта на старата, нормална цена, а те да плащат с 40% повече в името на борбата с Путин и за свободата на Київ и Україна?"







 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай