"Преди 32 г. бяхме обединени от идеята да декомунизираме България.Днес, голямата част от нас, предадени от своите лидери, са готови да се избият помежду си под знамената на Борисов и Радев".
Въпреки превратностите на времето Иван Сотиров се обърна към всички съмишленице:
"Честит празник на всички седесари, които запазиха идеята и не я реформираха до средство за преживяване или за осигуряване на фалшив емоционален комфорт под чужди знамена"!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.