Костадинов с брутален коментар за първия ден без левове

Мечтата на поколения еничари се сбъдна - всички българи да пазаруват чужди стоки в чужди магазини с чужда валута, написа той

https://blitz.bg/politika/kostadinov-s-brutalen-komentar-za-parviya-den-bez-levove_news1133343.html Blitz.bg

Българите имат избор - ако искат да имат своя държава, своя валута, своя войска, своя промишленост и свое земеделие, избират "Възраждане".

Това написа във фейсбук лидерът на партията Костадин Костадинов, по повод първия ден без левове в България.

Ето какво написа още той:

Мечтата на поколения еничари се сбъдна - всички българи да пазаруват чужди стоки в чужди магазини с чужда валута.

А българите имат избор - ако искат да имат своя държава, своя валута, своя войска, своя промишленост и свое земеделие, избират Възраждане. Ние ще свършим останалото.

До два месеца идват избори. За българския народ това ще са съдбоносни избори. Ако избере Възраждане, България ще бъде свободна и независима държава. Ако избере каквото и да било от другото на политическия "пазар", България вече ще се пише с малка буква, защото ще бъде заличена като държава. Бъдещето на Родината е в ръцете на българския народ.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
6 Коментара
gogo
преди 4 месеца

Костадинов, Ти искаш да имаш държава. Аз искам добър живот.

Откажи
Асан
преди 4 месеца

Нищо не разбира Коцето! Аз от днес съм мултимилионер!! Само чакам Урсула да ми пусне чувалите с валута...

Откажи
vukova_m
преди 4 месеца

Глупости на ТЪКАЛЕТА!!!!! Този много бързо забрави, че като махнахме 000 от левовете сменихме и хартийките. Дали ще го наричам лев или евро - НЯМА ЗНАЧЕНИЕ! Когато бяхве с левове само пълнехме джобовете на банките с курсови разлики, покупко-продажби и т.н. И мен ми е мъчно за нашите банкноти и стотинки , защото бяха по красиви и по различими, но и с тези ще свикнем.

Откажи
yjguh
преди 4 месеца

до gogo След като нямаш държава няма да имаш и добър живот. Ще ходиш по чужди държави далеч от корените си.

Откажи
Някой
преди 4 месеца

Тоз пък простак! Кое не ни е свободното сега? Не, не искам да съм част от самотна държава насред битка на големи сили, със собствена, но нищо неструваща за другите валута. Не искам и визи за елементарни пътувания, не искам и мита и акцизи за обикновен експорт и импорт. Не искам и ти да припарваш повече до НС. Щял да управлява...

Откажи