Повечето от членовете на ловешкото Сдружение на зърноопроизводителите са получили субсидиите си след застъпничеството на Лидия Шулева пред Министерството на земеделието. Това стана ясно вчера в Ловеч на срещата между ловешката депутатка от БНД и активисти на сдружението, съобщиха днес земеделци.
Според тях Шулева спомогнала 15 от жалвалите й се общо 32 зърнопроизводители от региона да получат до стотинка субсидиите си. Осем от плащанията станали около средата на миналия месец. Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.