Мария Филипова пристигна при Йотова Снимки

Илияна Йотова посрещна зам.-омбудсмана на входа на президентството, като двете се поздравиха тържествено и влязоха за важната консултация.

https://blitz.bg/politika/mariya-filipova-pristigna-pri-yotova-snimki_news1132812.html Blitz.bg
© Георги КОЛЕВ, БЛИЦ

Заместник-омбудсманът Мария Филипова пристигна на "Дондуков" 2, за да проведе консултативен разговор с президента Илияна Йотова. Държавният глава е в търсене на нов служебен премиер. 

Илияна Йотова посрещна зам.-омбудсмана на входа на президентството, като двете се поздравиха тържествено и влязоха за важната консултация. 


Снимка: Георги КОЛЕВ, БЛИЦ

Филипова блесна в стилен сив костюм. Облеклото ѝ е изцяло издържано в елегантен, институционален стил, който внушава увереност и авторитет още от пръв поглед.


Снимка: Георги КОЛЕВ, БЛИЦ 

Дали Филипова би се нагърбила с отговорната задача да поведе служебен кабинет и да организира честни парламентарни избори, предстои да разберем до минути.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ! 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
3 Коментара
разни
преди 4 месеца

СТрпанни екземпляри от нищото

Откажи
Наблюдател
преди 4 месеца

Какъв премиер може да бъде тази, която няма опит, според собствените й приказки не разбирала от политика, не създала дори семейство?! С какво я запомнихме, освен със скандалите, които твори - девойка за "специални поръчки" от sms -те на един финансов министър, с писмото на служители в КЗП срещу нея, защото не познава законите и уронва престижа на институцията и още, и още ... Боже, пази България от хора без чувство за реална оценка за себе си!

Откажи
Читател
преди 4 месеца

Сложете още снимки на момето в цял ръст и не позволявайте коментари за нея.

Откажи