Още един депутат напусна ПГ на ДПС

На основание на чл. 14 ал. 3 от правилника на НС Мюмюн Мюмюн е направил заявление за напускане на парламентарната група на ДПС

https://blitz.bg/politika/oshte-edin-deputat-napusna-pg-na-dps-2_news1028454.html Blitz.bg

На основание на чл. 14 ал. 3 от правилника на НС Мюмюн Мюмюн е направил заявление за напускане на парламентарната група на ДПС.

Това обяви председателят на парламента Рая Назарян.

Припомняме, че по-рано днес ПГ на ДПС напусна и Ибраим Зайденов.

Народните представители Димитър Николов и Ахмед Вранчев направиха това в четвъртък.

С напускането му ДПС остава с общо 23 депутати. Независимите, които бяха изключени или по свое желание напуснаха групата, са 22.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай