„Най-вероятно ще го върнем. Лично мнение изразявам в момента. При нас тези решения се вземат от Националния съвет.
Никой не иска да управлява с нас. Вие видяхте публичните изяви на всички партии. Така че най-моралният жест от наша страна е да върнем мандата”, смята Манол Генов.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.