Първи думи на Мария Габриел след като даде своя глас

Гласувах за силна България в обединена в Европа, посочи тя

https://blitz.bg/politika/parvi-dumi-na-mariya-gabriel-sled-kato-dade-svoya-glas_news675920.html Blitz.bg

Водачът на листата на ГЕРБ Мария Габриел упражни правото си на глас. Тя пусна своята бюлетина в Хаджидимово и поздрави всички членове на избирателната комисия.

"Гласувах за силна България в обединена в Европа. За силна България, както е с премиера Борисов начело. За Европа, която се грижи за най-малкото училище в най-закътаното населено място", обяви Мария Габриел.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай