Думите му са по повод политическата обстановка у нас и опитите за външно влияние от страна на други държави.
"Как да се чувства тя?
Зле, защото съзнава, че мъжът ѝ не й обръща внимание? Или добре, защото вижда, че макар лошо, сегашният се държи по-добре с нея от бившия?
За тези, които все още не са разбрали, гаджето в случая е МВнР на Руската федерация. Мъжът се сещате кой е.
И моят съвет към момата е да си изживее погледа с кеф, а ако може да остави мъжът да ревнува малко, колкото да се разпали любовта, няма да е лошо", написа още политологът Слави Василев.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.