Дълбоко съм изненадан и разочарован! Tова заяви пред Нова телевизия президентът на КНСБ Пламен Димитров за искането на президента Румен Радев да се проведе референдум за еврото.
По думите му хората трябва да се питат, но вече е късно. Синдикатите са за еврото.
Той не очаквал държавният глава да създаде допълнителен хаос.
По негова информация конвергентният доклад е позитивен. Ръст на доходите има в страните, въвели еврото, по думите му.
Обмисля се сериозен протест на шофьорите в столичния транспорт като, според президента на КНСБ, като не е изключено на 14 май София да остане без транспорт.
Хората за заплатите в транспорта не се намират. Напрежение има и в детско и училищно здравеопазване, стана ясно от коментара му.
"Средства за заплати могат да се намерят", подчерта Пламен Димитров. Синдикатите са против.