Протестиращи: Орешарски в Евксиноград до 15 август

„Да го поздравим?“, чудят се те във Фейсбук

https://blitz.bg/politika/protestirashti-oresharski-v-evksinograd-do-15-avgust_news214728.html Blitz.bg

Сайтът noresharski.com, който определя себе си като „антиправителствена информационна служба“ и информира за подробности около протестите, съобщи, че премиерът Пламен Орешарски има резервация за почивка в Евксиноград до 15 август.

По принцип държавната резиденция е отворена и за свободно посещение от граждани, освен през месец август, когато по традиция е запазена само за управляващи. Премиерът обикновено отсяда в т.нар. „Слънчево бунгало“, което е разположено в близост до самата плажна ивица и гарантира максимално уединение и спокойствие, информира сайтът на протестиращите.

Под публикацията на новината във Фейсбук пък те умуват: „Да го поздравим?“. 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай