Всички служители на АМС ще бъдат изследвани с PCR тестове.
"Редовното правителствено заседание, което е предвидено за 22 юли, сряда, ще се проведе чрез видеоконферентна връзка.
Текущата работа на администрацията ще се осъществява дистанционно", уточниха още от правителствената пресслужба.
БЛИЦ припомня, че по-рано днес стана ясно, че коронавирус е повалил двама в Министерски съвет. Малко след това се разбра как COVID-19 е проникнал в МС.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.