Слави: Изпитвам естественото отвращение към Радостин Василев, но...

И моите чувства нямат никакво значение, а има значение само волята на избирателя, тоест суверена

https://blitz.bg/politika/slavi-izpitvam-estestvenoto-otvrashtenie-kam-radostin-vasilev-no_news1073882.html Blitz.bg

"Въпреки естественото отвращение, което изпитвам към личността на Радостин Василев и въпреки чувството за вина, което продължавам да изпитвам, защото този човек е в публичното пространство заради мен, въпреки тези чувства, аз смятам, че с решението на Председателя на Парламента, Наталия Киселова, беше пренебрегната волята 111 965 пълноправни български избиратели."

Това написа във Фейсбук Слави Трифонов. Думите му са по повод скандала около партия МЕЧ.

"И моите чувства нямат никакво значение, а има значение само волята на избирателя, тоест суверена. Затова аз смятам, че Председателя на Парламента, Наталия Киселова, трябва да преразгледа решението си от днес сутринта и да възстанови съществуването на парламентарната група на ПП “Меч” в 51-вото Народно събрание.

За да бъда безпрекословно ясен, никой от парламентарната група на „Има Такъв Народ“ не е разговарял с Председателя на Парламента по този казус. А и това, само по себе си, е невъзможно, тъй като подобни решения са изцяло в ръцете и компетенцията на Наталия Киселова", завършва лидерът на "Има такъв народ".

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
3 Коментара
тони
преди 1 година

А към теб Славуца,цяла България изпитва отврашение

Откажи
е да..
преди 1 година

Не съм превържаник на МЕЧ, ама ми струва че те ще влезнат и в следващото НС за разлика от ИТН. На ПАТЕРИЦА никой не прощава.

Откажи
някой
преди 1 година

Толкова много да съжалявам , че съм гласувал за теб ! А за този лилипут които си пратил в парламента нямам думи . Силно се надявам да не влезете в следващия парламент!

Откажи