С Бойко Борисов си простихме взаимните атаки и емоциите, които сме вкарали в политическите си противопоставяния. Редно беше да го направим. Това заяви в Перник лидерът на БСП Сергей Станишев.
Ден по-рано - на Сирни Заговезни, той поиска и получи прошка по телефона от премиера Бойко Борисов.
Взаимно си простихме, защото имаше и продължава да има много несправедливи обвинения, поясни експремиерът.
"Простихме си за личните нападки и се разбрахме да се държим като зрели политици“, съобщи в неделя и министър-председателят Борисов. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.