Станишев: Беше редно да си простим с Борисов

https://blitz.bg/politika/stanishev-beshe-redno-da-si-prostim-s-borisov_news70599.html Blitz.bg

С Бойко Борисов си простихме взаимните атаки и емоциите, които сме вкарали в политическите си противопоставяния. Редно беше да го направим. Това заяви в Перник лидерът на БСП Сергей Станишев.

Ден по-рано - на Сирни Заговезни, той поиска и получи прошка по телефона от премиера Бойко Борисов.

Взаимно си простихме, защото имаше и продължава да има много несправедливи обвинения, поясни експремиерът.

"Простихме си за личните нападки и се разбрахме да се държим като зрели политици“, съобщи в неделя и министър-председателят Борисов. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай