Запознах се с условията, в които живеят ромите около смолянската ул. "Младост"! Това съобщи в профила си във Фейсбук Тодор Батков-младши.
"Поех ангажимент да съдействам за решаването на най-належащите проблеми:
- Отвеждането на дъждовната вода от горния край на улицата.
- Удължаване на канализацията с около 100 метра.
Поздравявам общината и институциите за положените усилия за подобряване на условията за живот в махалата - това е едно добро начало и резултатите са видими! Но нека не спираме до тук!", посочи в заключение той.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.