В Разград СДС и ДСБ искат обединение

https://blitz.bg/politika/v-razgrad-sds-i-dsb-iskat-obedinenie_news38792.html Blitz.bg

В Разград структурите на СДС и ДСБ призоваха за създаване на общ парламентарен съюз в 40-тото Народно събрание. Според тях така ще се създаде основа за явяване в коалиция на изборите за депутати в народното събарние и в Европейския парламент.

Лидерите на СДС в Разград Иво Димитров и на ДСБ Митко Ханчев настояват националната коалиция да носи името “Обединени демократи”, а лидерите на двете партии да са съпредседатели на политическото формирование, което да е в основата на по-широка дясна коалиция./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай