Вежди Рашидов с нова бомба насред скандала
Не е изключено през септември той да подаде и оставката си като депутат
В деловодството на парламента все още не е депозирана оставката на Вежди Рашидов като председател на Комисията по културата и медиите, за да стане факт тя трябва да бъде гласувана от Народното събрание.
Това ще се случи през септември в сградата на бившия партиен дом, където депутатите ще подновят работа си след ваканцията. Не е изключено тогава Рашидов да подаде и оставката си като депутат.
Припомняме, че от ГЕРБ-СДС поискаха той да напусне поста, след като негов коментар за жените жертва на домашно насилие, направен в почивката на извънредното заседание на парламента, предизвика скандал и вълна от възмущение.
Вежди Рашидов взриви парламента със скандално изказване за ку*ви и изнасилвания, а по-късно...
Пред NOVA той заяви, че след края на месец август ще вземе окончателно решение дали да остане в парламента. За да се запази уговорката за разпределение на председателските места в комисиите, от ГЕРБ отново трябва да номинират кандидат.
Позицията на „Възраждане” за скандала дойде едва днес. Те посочват, че сме станали свидетели на „лицемерие” от така наречената демократична общност, но никой не е обърнал внимание на одобрителната усмивка и дружеския смях на Никола Минчев. От БСП определиха като „недопустими” думите на Рашидов, а ДПС и ИТН не коментираха темата.
Оставката на Вежди Рашидов като депутат поискаха от Български фонд за жените и призоваха всички партии да я гласуват. „Вие нямате място в българския парламент! А извинението ви няма никаква стойност”, посочват от организацията.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Последвайте ни
Вежди Рашидов каза това, което мислят 80 процента от българите. Само че е страхливец, каза го без да знае, че се записва и после се отрече от думите си. А останалите парламентаристи които се хилеха, са обикновени смърдящи птки ! Нямаме нужда от такива. Време е народа да се вдигне и ги измете!
Галя от ПосплствоТО да раздаде тиксо за залепване на устите на депутати с НЕПРАВИЛНИ изказвания. Мисли каквото искаш и си трайкай. Нищо че народа те избирал точно за да казваш каквото мислиш.
Те и другите така мислят но не го казват. Но е прав. То по добри би са като не казват това което мислят.
Еми прав е. Нимжже след 203040 години да кажеш той ме изнасили. В същото време да градиш кариера на половия акт.
то е ясно че , гърбавите ще номинират бичето Биков !
Щото е крава томикравов
Рашидов прояви типичната си балканска простащина и вулгарност! Бай Ганьовщина! Оставка, неандерталецо недодялан!
Абе, ти да не с рошавия и некъпан Манол от жълтопаветниците на ДБ.
Рашидов прояви типичната си балканска простащина и вулгарност! Бай Ганьовщина! Оставка, неандерталецо недодялан!
Ползата от Рашидов е горедолу както от Митьо Пищова. Същият изказ, същия олигофрен.
Отдавна твърдя, че това недоразумение няма място като държавник, те го направиха председател на Народното събрание. Позор!
Стига глупости! Рашидов е прав, Каза това, което повечето все още нормално мислещи хора мислят за повечето от тези случаи.
Само си представете такава реч от политик в Германия, Франция, Англия и др. държави от Западна Европа! Сега си представете и последствията! Оставка незабавно на Вежди Рашидов!
Май не слушаш Европейския парламент или английския...Много поцветущи изказвания има!
Чувствам омерзен до дъното на душата си от вулгарнот и цинично отношение на този долен орианталец Рашидов! Незабавна Оставка от Българския Парламент! Там не трябва да припарват такива насилници, защото помним случая, когато Рашидов зашлеви шамар на полицай!!!
ти кука ли си или техен ментор
Незабавна оставка като депутат! Може да се говори така само в селската кръчма и то ако няма някой истински мъж, който да му обърше един шамар.
Е точно тези тъпунгерки докараха просто Кирчо. Какво ли не правят парите.
Нима ГЕРБ са имали някакви съмнения какъв простак е главният мултак на републиката?!
Мултакът вън от парламента! Тази гавра с паметта на убитите жени е срам за парламента!
Що за лицемерие! Оставка! Този отдава е доказал, че нито от политика, нито от изкуство разбира.
Скандала е огромен, мултака трябва да бъде изхвърлен от парламента!
Ама разбира се, избралите го се чувстват горди от него, той нали шамароса и един полицай. Този е за затвора, не за депутат, ама някой опъва протекции над него и се чувства недосегаем. Вън от парламента! Срам и позор за тази важна държавна институция е този вулгарен и неадекватен простак да е там! Това е недопустимо за страна членка на ЕС!
тия от пп като киро и кокорчовци и митевци са меки душици,ако беше ссср днес те щяха да са верните прислуги...
оставете вежди и знаете ли кое е притеснителното от цялата работа.....ами че се изисква този кабинет да кара...а после и боко ще ни мине........айде оставка и разпускай таз гнусна порнография боко с кико и езици бе
Май наистина тук само герберчета пишат, а свестните четат. Един творец на годините на дядовците Ви ви придума право в очи какво мисли обикновения българин, този който няма купена диплома от Харвард. Човекът цял живот се е трудил, живял е от собствените си средства и нямате право да го съдите. Има кой накрая да го съди! А вие с омразата си само трупате минуси и когато се изправите там горе....не се знае в коя посока ще ви пратят.
и ква е толкова разликата между бойко и кико те се договориха да си пазят взаимно гръбчетата...те ще теглят заеми ние ще ги плащаме....айде и аз така искам да теглим....ами вие как мислите
Браво Вежди постъпи искрено и точно ти заслужаваш повече от това което направи за тези глупави джендъри и българки глупаци където не знаят на кой свят се намират и на кой Господ се кръстят. За 30години една здрава нация се превърна в психари неграмотници. С изказването си за К.ТЕ знай за истенските здраво мислещи българи ти си ГЕРОЙ.
Сега всички мастии от БГ, които са правили БДСМ с мъже ще изпълзят като пепелянки през април и ще почнат да плющят дивотии срещу мъжете! Анатема!
Веждито още 3 ракии обърна и окончателно се насра
Абе тя и бившата ми съпруга (мастия) при развода представи фалшиви медицински за некви побои, но съдът не ги призна. После я направих на салата по съдебен път за представяне на фалшиви документи. Едва я спасиха в Бърза помощ от пристъп на задушаване! Тъй че, мършите да внимават кви ги вършат!
Мършите, понеже са прости, не разбират, че чрез тая комична кампания по медиите за некви "нарязани 400 пъти коври" се набутват мн яко. Оттук нататък БГ магистратите мн ще внимават кой, кога, как и защо!
Добре дошли в найдобрия сайт за секс запознанства .... Xmiss.pw
Лисето целунете, очички затворете, и с надървен заспете...посред нощ се събудете и Лисето потърсете
Какъв е този фонд на жените? Аз съм жена и никоя моя приятелка не е чувала за него. Не могат да си слагат такива гръмки имена, след като всички други представителки на този пол, нямат хал хабер за тази организация. Ако е фонд за претърпелите насилие или за помощ на същите може. Моят кръг от жени, приятелки, не желае оставката на Вежди Рашидов! Никоя от нас не е била малтретирана от мъж, въпреки че няколко са имали по двама официални съпрузи, бащи, братя, синове!
Тоя фонд за жените да не е поредната грантаджийска ЛГБТ дружинка. Егати ................... се насъбраха в тази държава.