Втори шеф на агенция също е на мушката на МВР заради далавери, пише "Монитор".
Още един от шефовете на държавни агенции у нас също е изпаднал в немилост заради извършени от него далавери, казали запознати пред изданието. Висшият чиновник се опитвал да прикрива аферите на предишната власт и отказвал да изпълнява задълженията си, като се оправдавал с лични причини.
/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.