Огнен инцидент е станал в подлеза на Националния дворец на културата в София. Това алармира пред БЛИЦ очевидец на произшествието.
По думите на читателя ни до инцидента се е стигнало след като клошари са запалили боклуци в подлеза, най-вероятно, за да се греят.
На мястото на произшествието са пристигнали екипи на полицията и пожарната. Служителите на реда са спрели движението в района. Огнеборците са угасили огъня.
Не е ясно дали има пострадали.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.