Огнен ад в пловдивска болница: Евакуираха пациенти!

Сигналът за задимяване в стая на 11-ия етаж в УМБАЛ "Свети Георги" е получен в 19,50 часа

https://blitz.bg/pozhari/ognen-ad-v-plovdivska-bolnica-evakuiraha-pacienti_news1020684.html Blitz.bg

Осем пациенти на УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив са били евакуирани заради пожар снощи. Това съобщават от главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението". 

Сигналът за задимяване в стая на 11-ия етаж в базата на бул. "Пещерско шосе" е получен в оперативния център на Пожарната в 19,50 часа. 

Произшествието е ликвидирано с 2 пожарни автомобила. Изведените пациенти са били в 2 стаи на 11-ия етаж.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай