Едно от момчетата, които сервитьорката Памела С. наръга в Слънчев бряг е в кома, а лекари се борят за живота му. Това съобщи за Флагман.бг сестрата на пострадалия, която пожела да запазим самоличността й в тайна.
Часове след инцидента семейството й е направило собствено разследване, за да изясни всички подробности относно случилото се в ранните часове на петък, 13-ти в заведение „Фъни пъб“, намиращо се на централната алея в Слънчев бряг.
Една от версиите в нейна защита, която се разпространяваше в социалните мрежи, бе че тримата, които момичето е наръгало, се опитали едва ли не да я изнасилят. Премълчава се обаче удобно друг факт – тя е била с годеника си във фаталната вечер.
„Говорихме с нейни колеги, очевидци, изгледахме и някои видеозаписи на случилото се. Това, което разбрахме е следното“, сподели сестрата на момчето, което е най-тежко пострадало.
„Управителят на заведението е имал рожден ден и е поканил целия персонал. Памела и нейният годеник цяла вечер са създавали проблеми. В един момент дори са изгонени от пъба, защото се държали брутално с всички останали. Прогонило ги е едно от момчетата, което бе намушкано, но вече е изписано.
След известно време обаче Памела и годеникът й се върнали. Според мен са се подготвили за отмъщение. В този момент охраната забелязала, че тя има нож. Поискали са да го предаде доброволно, но тя е отказала. В този момент приятелят й нападнал охранителя, а Памела използвала суматохата, за да влезе, този път въоръжена в заведението.
Срещу нея се изправил управителят, върху когото тя скочила и повалила на земята. Брат ми и другото пострадало момче се опитали да ги разделят, защото се притеснявали, че може да направи някаква глупост. В този момент, Памела е започнала да ги намушква. Видеозаписите ясно показват – брат ми е наръган няколко пъти в гърба.
Всички се молим и надяваме да се възстанови. Но междувременно няма да мълчим – искаме истината да излезе наяве. Да знаят всички, преди утрешното гледане на мярката й за неотклонение, за какъв човек става въпрос. Надявам се да не я пуснат да излезе на свобода. Тя трябва да остане зад решетките“, добави тя.
Другият намушкан от 20-годишната старозагорка е в отделението по хирургия. Той също има сериозни наранявания, но е контактен. Третото момче е изписано от болницата и вече се лекува в дома си.
Днес прокуратурата удължи мярката на Памела С. на 72 часа и поиска постоянен арест.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ