Първо в БЛИЦ! Обявиха Къро за международно издирване с “червен бюлетин” от Интерпол
За Красимир Каменов се знае, че от поне 15 години живее в ЮАР
По искане на българската прокуратура Красимир Каменов-Къро е обявен за международно издирване с “червен бюлетин” от Интерпол.
Според сайта на Интерпол Каменов се издирва за убийство, заплаха за убийство и изнудване.
Миналия месец Каменов бе задочно обвинен от Софийска градска прокуратура като поръчител на убийството на Любомир Иванов, бивш служител на МВР, който не показно разстрелян в София в началото на 2022 година.
Успоредно с това прокуратурата уличи Каменов като част от заговор, с участието и на други криминално проявени лица, както и подсъдими като Цветан Василев, в заговор за дискредитиране на висши магистрати и полицаи.
Една от целите на участниците в заговора е отстраняването на главния прокурор Иван Гешев, а за началника на “Убийства” ГДНП прокуратурата пусна запис, на който се чува, че именно Каменов говори за платени 400 000 лв. за уволнението на полицейския началник Михаил Наумов.
За Каменов се знае, че от поне 15 години живее в ЮАР.
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Последвайте ни
Каскетов , готви торбата , рибата е готова, хахахахаха ! И не забравяйте да приберете и ВЕСКА .... хахахахаха !
Първо Тулупа, Каскета и Цацаратурата следва да се явят при Бай Ставри , след това другите по списъка на ВЪЗРАЖДАНЕ !!!!!
И КАК ЩТЕ ГО ПРЕИБЕРЕТЕ ОТ ЮАР КОЛКОТО ВЕСКА ПРИБРАХТЕ ХА ХА И 4ЕРЕПА ОТ ДУБАИ ПАЛЯЦИ СТЕ