Слънцето грее в полунощ! Пътешественик показа видео от град, където нощ НЯМА, а хората питат: "Как изобщо се спи тук?!"

Авторът описва преживяването като "безкраен ден" и споделя, че усещането е като в детството, "когато не искаш да си лягаш, а слънцето сякаш си играе със свободата ти

https://blitz.bg/ptuvane/slanceto-gree-v-polunosht-pateshestvenik-pokaza-video-ot-grad-kadeto-nosht-nyama-a-horata-pitat-kak-izobshto-se-spi-tuk_news1095469.html Blitz.bg

Представете си свят без нощ, където денят никога не свършва. Невъзможно? Пътешественик взриви интернет и предизвика истински хаос в коментарите, показвайки точно това – град, окъпан в слънчева светлина посред нощ!

На това място лятото е превзето от феномена "полунощно слънце" и TikTok потребителят Memetix засне шокиращи кадри, които накараха над 14,4 милиона души да не вярват на очите си.

Видеото му показва как в 00:07 часа през нощта той спокойно си чете книга навън, докато небето е обагрено в магически златисто-розови нюанси, сякаш слънцето тъкмо залязва. В pochivka.blitz.bg ви показваме видеото и разкриваме това уникално красиво място!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай