Смях до спукване: Три блондинки си говорят за времето

https://blitz.bg/razvlechenie/smyah-do-spukvane-tri-blondinki-si-govoryat-za-vremeto_news736500.html Blitz.bg

Три блондинки си говорили за времето.
Първата казала:
- Гледах времето и утре го дават да вали много сняг.
Втората казала:
- И аз го гледах, ама казаха, че ще е 40° C.
Третата слушала, слушала и накрая рекла:
- Малиии, как ша чистим тоз сняг на таз жега! 

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай