Вчера при извършени проверки в Бяла черква на лица, поставени под карантина са установени три жени и един мъж, които грубо са нарушили предписанията на РЗИ за изолиране в домовете им.
Срещу четиримата са започнати досъдебни производства.
Предвидените наказания в такива случаи са лишаване от свобода до 5 години и глоба от 10 000 до 50 000 лв.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.